worksmen relentlessly purchased making high quality sweater. https://ro.watchesbuy.to/ reddit as well as watch prominent society. here we compare the real brand watches we all know and love with some incredibly convincing https://patekphilippe.to/ with in-depth analysis. https://www.replicasrelojes.to/ is easy to operate and easy to read. high quality rolex replica cheap sale.

Hakkımda

1978 Hatay doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Hatay-Antakya’da tamamladım. 1995 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü’ne yerleştim. 1999 Yılı Haziran ayında Mezun olup aynı yılın Eylül ayında MEB bakanlığınca Hatay’a Matematik Öğretmeni olarak atandım. Aralık 1999’da MEB’e bağlı Samandağ Kapısuyu İÖO’da, Diyojen’in yeryüzündeki en şerefli meslek olarak tanımladığı, Öğretmenliğe başladım.

Kapısuyu İÖO’da 7 yıl çalıştıktan sonra sırasıyla Samandağ METEM (1 Yıl), Antakya Yüksel-Kemal Behzatoğlu Anadolu Lisesi (3 Yıl), Antakya Nimet Fahri Öksüz Lisesi (3 Ay) ve Antakya Narlıca Anadolu Lisesi’nde (5+ Yıl) öğretmenlik mesleğime devam ettim. Ayrıca Acemilik dönemi Burdur’da 28 gün olmak üzere askerliğimi Adıyaman’ın Sincik İlçesine bağlı Hacıyan İÖO’da Asker Öğretmen olarak yaptım. MEB öğretmenliği dışında bir çok dershanede de öğretmenlik mesleğimi icra ettim. 2008 Yılında Çukurova Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Matematik Bölümünde Yüksek Lisans yapmaya başladım fakat yol ve zaman problemlerinden kaynaklı olarak yüksek lisans eğitimimi tamamlayamadım. 2011-2014 Yıllları arasında Tubitak ve MEB ortak çalışması olan 4 aşamalı Harezmi Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık Eğitimi aldım.

Severek yaptığım Matematik Öğretmenliği mesleğini uzun yıllar devam ettirme arzusundayım. Bu yolda karşılaştığım tüm öğrencilerime yararlı olduğumu umuyor ve Atatürk’ün dediği gibi fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller yetiştirmeyi temenni ediyorum.

Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister.
(Atatürk)

 

Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum.
(Diyojen),